Bokse dhe mixer

Shitet nga: Olsi 13 Pri 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Paisje audio mixer pult fuqije cmimet i kan ne arsyshem kontaktoni ne nr e tel..0688701854
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim