Ampiflikator, Bokse, Subwoofer

Shitet nga: judi 22 Korr 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

65 LEK

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shitet amplifikator per arsye mos perdorimi esht ne gjendje shum te mir. Mark gjermane Blaupunkt. Çmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim