Cift i kompletuar boksesh

Shitet nga: Enea meco 21 Sht 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 3 200 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: JBL
Cift i kompletyar boksesh me kasa orgjinale te. Ndara 2 boske 1 sterio me nje kas dhe kasa tjeter te njeten gje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim