PS3 GAMES ORiGJINAL 500 COP. 70% ULJE

Shitet nga: alison 28 Mar 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 EUR   20 EUR

Komuna: Lushnjë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PSP
Per vetem 1000 lek .. disponojme dhe lojra te tjera me ofert 70.% sconto ...nga 30.euro behen te tera lojrat 8.euro .mbi (500) tituj orgjinal blu ray... Na telefononi mos hezitoni..playstation 3.. ADRESA PALLATI 67 PRAN VODAFONE RRETHRROTULLIMI TEK STADIUMI LUSHNJE ...LIU KLODI PLAYSTATION
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim