Shitet salla ps3-4

Shitet nga: Ps3-4 07 Sht 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS4
Shiten 8 tv 5 Samsung 43 polesh dhe 3 TvLg 42 polesh dy jan dhe 3 D+8 PS 3 me cip+1 ps4 ,bashk me kolltuqet+Pc+ kasa te gjitha jan ne gjendje te mir...Cmimi esh i diskutueshëm....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim