Shiten 8 sete Ps3+ps4

Shitet nga: Ps4 10 Sht 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS4
Shiten 8 tv 5 jan Samsung 43 polesh dhe 3 TvLg 42 polesh dy jan dhe 3D.bashk me 8 ps 3 te gjith me cip dhe lojërat e fundit, dhe 1 PS 4 me dy leva +kolltuqet ,Pc,dhe kasa, Cmimi esh i diskutueshëm...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim