Shiten 8 sete Ps3+4

Shitet nga: Ps4 03 Sht 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS4
Shiten 8 tv 5 Samsung 43 polesh dhe 3 TvLg 42 polesh dy jan dhe 3 D.+ 8 ps 3 te gjithë me cip mbi 20 leva origjinale+ 1 ps4+kasa+pc + kolltuqet...cmimi diskutueshëm...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim