Ps4

Shitet nga: Ps4 29 Gush 07:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS4
Shiten 8 Ps3+ 1 ps4 dhe 8 tv 5 jan Samsung 43 pol dhe 3 tv Lg 42 +1 Pc +kolltuqet ,pupat.+kasa.... Cmimi diskutueshëm..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim