Ps4

Shitet nga: Ps4 25 Gush 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

500 000 LEK

Komuna: Lushnjë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS4
Shiten 8 Ps3 me cip+1ps4 dhe 8 tv .5 jan tv Samsung 43 polesh.dhe 3tv Lg 42 pol.dy tel jan dhe 3D +pc +kolltuqet+kasa .Cmimi esh 500.000 mij lek i diskutueshëm..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim