Ps3-4

Shitet nga: Ps4 24 Gush 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

500 000 LEK

Komuna: Lushnjë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS4
Shiten 8 Ps3+1ps4 dhe 8 tv 5 jan Samsung 43 polesh dhe 3 tv Lg 42 polesh dy jan dhe 3D.dhe nje Pc + bokse..musike.+kasa.dhe kolltuqet.Cmimi 500.000 leke te reja i diskutueshëm..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim