Shitet salla ps3-4

Shitet nga: Ps3 01 Sht 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
Shiten 8 Ps3 me cip + 1 ps4 +8 tv 5 Samsung 43 pol dhe 3 tv Lg 42 pol.bashk me kolltuqet +kasa +pc...Cmimi esh i diskutueshëm..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim