Shitet ps3

Shitet nga: Ps 3 07 Jan 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 LEK

Komuna: Lushnjë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
OkaZion shitet ps3. Ne gjendje te shkelqyer. 3 leva dhe te gjitha lojerat e fundit te blera ne internet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim