Shiten 4 ps3

Shitet nga: Julian 04 Shk 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 000 LEK

Komuna: Lushnjë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
Shiten 4 ps3 te kompletuar me leva ne gjendje shume te mire,ta paisur me cipa dhe me kolltuqe. Shiten per arsye mos perdorimi dhe mbyllje biznesi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim