Salle ps3

Shitet nga: Lori 01 Shk 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR   4 000 EUR

Komuna: Lushnjë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
4 tv Samsung 49" polsh, 2 tv LG 49" polsh, 7 ps3 me te 10 lojra secila, blur, provolushen , FIFA etj te gjitha dhe 21 leva.7 kolltuqe, 6 pupa, fisha . Lojrat Jane te istaluara , ps3 Jane te gjitha me cip me fature dhe noteri blerje ,te gjitha jane shume pak te perdorura me te gjithe lojrat e fundit shiten dhe te ndare 0688280049
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim