Salle Playstation Ps3

Shitet nga: Henri Haxhiu 10 Maj 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 500 EUR   5 000 EUR

Komuna: Lushnjë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
6 PS 3, 5 TELEVIZORE 42" .Kompjuterat jane me cip me te gjitha lojrat te pajisura me te gjitha fishat dhe me 22 leva gjithsej.Cmimi 2500euro i diskutueshem ose 300000 lek i diskutueshem.Kompletet shiten dhe vec e vec.1 set(ps3 me 3 leva,Tv dhe kolltuqet bashke me tavolinat perkatese 50000lek)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim