Sall Ps3 ps4

Shitet nga: Ps3 29 Gush 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
Shiten 8 Ps3 me cip+1 ps4 dhe 8 tv ..5 Samsung 43 pol.dhe 3 TvLg 42 polesh...kolltuqet ,kasa,dhe pc..Cmimi diskutueshëm...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim