PS3

Shitet nga: vasil 22 Korr 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 840 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

115 EUR   130 EUR

Komuna: Lushnjë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
E ardhur nga italia,vatem 4 muaj e perdorur,
ne cmim perfshihen 5 lojera,kabllot dhe 1 doreze.
Lojerat jane:GTA 5,Call of duty1,Call of duty 2,Call of duty4:modern warfare,Resident evil:raccon city.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim