Ps3

Shitet nga: Redion 14 Jan 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 LEK

Komuna: Lushnjë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
Shitet ps3 me 4 leva +fishat dhe 10 lojra (fifa 18/19,pes /13 update e reja/18,,call of duty black ops II, blur, gta V , mainecraft, call of duty black ops III , WWE 20K7
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim