PS3

Shitet nga: Henri 25 Tet 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 7 770 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 000 LEK

Komuna: Lushnjë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
Shes sete me Ps3 me 3leva me te gjitha lojrat e pershira TV 42 polsh se bashku e kolltuqet dhe mbajteset e kembeve perkatese.Cmimi 60000 leke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim