PS3

Shitet nga: Teodor 25 Shk 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 760 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Lushnjë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
Gjendje e mir dhe funksjonal,me nje dorez,bonus eshte dhe GTA5 disk origjinal
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim