ps3 ne gjendje perfekt

Shitet nga: kesjan 13 Maj 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 000 LEK

Komuna: Lushnjë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
shitet ps3 me nje lev 5 lojra te instaluara dhe 14 disqe lojrat me te bukura qe ka 3 ......cmimi pak i diskutueshem te interesuarit te kontaktojn te nr telit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim