PS3 500 GB

Shitet nga: Sebion 27 Nën 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

160 LEK

Komuna: Lushnjë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
Shitet ps3 me 1 leve dhe tre lojra medal of honor resistance 3 mafia 2 cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim