Plaustaion 3 super slim 500gb

Shitet nga: Xhino 30 Gush 00:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 940 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Lushnjë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
Playstation 3 super slim 500gb me mbi 30 lojra esht dhe gta5 po nuk duket ne foto me dy leva ne gjendje shum te mir pothuajse i ri mund ta provoni si te doni e shes per arsye se dua te blej ps4
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim