Okazionn shitet ps3

Shitet nga: Ps3 07 Dhj 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 LEK

Komuna: Lushnjë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
Shitet ps3 ne gjsndje shume te mire. Ka lojera te ndryshme si gta5. Black ops 2. Call of duty ghost. Mortal kombat. Dhe blur me disk. Lojerat me lart jane te blera ne playstation store online. Cmim i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim