HEDHIM LOJRA NE PS3 PER TE GJITH MODELET 3000 4000

Shitet nga: alison 28 Mar 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 LEK

Komuna: Lushnjë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
HEDHIM LOJRA NE PS3 PER TE GJITH MODELET.3000 4000 JU MIRPRESIM PS3 DUHET TE JEN ME HD TE PAKTEN 120 GB 160 GB QE TE KEN HAPSIRE PER HEDHJEN E LOJRAVE ....................10.. LEK ...NJE HEDHJE LOJE ..................ju mirpresim telefonatat tuaja...mos hezitoni per cdo sqarim ju informojme ne kohe reale..(((gjithmon me te miret instalojm (((***Fortnite**APEX HIZ1..PUPG ..ETJ..)))).per ps4 online dhe ofline)))) .. edhe me update (8.81).(8.82). (8.83) .(8.84.)...PER PS3 ps3 JALYBREAK...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim