Fustane Nusesh

Shitet nga: Linda 09 Shk 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Vello Fustane Nuserie aksesor buqeta lulesh te gjitha te Kompletuar, te reja. plus manikina jan 15 cop Fustanet jan 20 cop dhe 3 per femije marka te ndryshme. Shitet cdo gje qe ka dyqani brenda Cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim