Shesim

Shitet nga: Sadik Karaj 16 Nën 00:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Të tjera
Shiten çadra dhe Sazllone plazhi te perdorura orgjinale Alumini ne gjendje pune shum te mira i shesim per arsyej ekonimike me cmim shum te arsyshe dhe gjith ashtu shesim dhe Objektin qe esht prje druri dhe paisjet Elektrike tavolina ,karrike edhe paisje te Guzhines
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim