PELET PER PERDORIM SHTEPIAK DHE INDUSTRIAL

Shitet nga: Pelet 07 Mar 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 LEK

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Të tjera
Shesim pelet i ambalazhuar ne thase 15 kg me cmimin 350leke . Per perdorim soba peleti ne shtepine tuaj por edhe per perdorim industrial.Per me teper telefononi ne numri e telefonit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim