Palme

Shitet nga: Luli 13 Maj 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Të tjera
Shitet palme rreth 10m.e pershatshme per vila te bukura dhe per cdo gje tjeter.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim