SHITET JONXHE BAR DHE KASHTE

Shitet nga: Landi 04 Korr 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
OKAZION SHITEN DENGJE JONXHE BARI KASHTE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim