Shiten Ullinje

Shitet nga: Ullinje 30 Tet 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 LEK   3 000 LEK

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Shiten ullinje te rritur ne Barbullinje, Lushnje. Ullinje jane 5 vjecar dhe shume te zhvilluar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim