Rrush ,shesh i zi dhe shesh i bardhe

Shitet nga: ALEKS 31 Gush 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Pershendetje,, Shesim rrush vendi me shumice me nje super c'mim ,varieteti shesh i zi dhe shesh i bardhe te shkelqyer per prodhimin e rakis dhe veres ,hardhia eshte vendase me mbi 40 vjet prodhimi,.. per cdo informazion jeni te mirpritur te na telefonini ne numrin 0692863373
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim