Rrush per ver e raki

Shitet nga: Niku 05 Gush 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 LEK

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Shes rrush me shumic per ver e raki rrushi esht pa vaditje dhe parcela ne koder rrush sangiovese e merlot shum I mir per me shum hajdeni e shikoni rruga esht asfalt deri tek parcela
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim