Fasule

Shitet nga: Ani 12 Qer 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Malli eshte shum mir dhe cmimi i arsyeshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim