SHITEN DYER TE BLINDUARA

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: AEG dyer te blinduara 13 Gush 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Absolut ne tregetimin dhe montimin e dyerve te permasave dhe llojeve nga me te larmishmet.Ekonomike,me cmime nga me konkurueset dhe te favorshmet ne treg.Me nje cmim simbolik ju beni tuajen nje dere te mrekullueshme.Garant ne siguri dhe cilesi shum vjecare ne deren qe ju zgjidhni ne shtepin tuaj.Dera jone dizanjohet dhe prodhohet ne nje nga fabrikat me moderne ne bote per prodhimin e dyerve,te cilat jan dyer te certifikuara brenda standarteve evropiane (ISO 9001~2000).Veshje te brendshem per izolimin e zhurmes dhe temperatures.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim