Transport Makinash ose Shitet Autotren

Shitet nga: Miri 09 Qer 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Shitet Kamion Mercedes Actros per transporte Makinash deri me 10 vende
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim