Tapet Bari Natyral " Qilimi i Blerte "

Shitet nga: ervis 27 Sht 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Shërbimet : Të tjera
Pershendetje..! Qe prej 10 vitesh prodhojme dhe tregtojme tapet bari natyral...Tapeti ju ofrohet ne rulota me permasa 40x100cm dhe shitet ne m2...Ne ju bejm te mundur realizimin e ambientit tuaj te deshiruar brenda 24 oreve...
Per informacione te metejshme mund te na kontaktoni ne nr e tel: +355698457483
ose ne adresen tone te email: ervis_allkanjari@live.com
Adresa: Autostrada Lushnje - Fier km 8 tek Pushimi shoferit djathtas " Kemishtaj "...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim