Ofertë kredie për strukturat dhe kompanitë

Shitet nga: Finance Zone 07 Sht 00:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Shërbimet : Të tjera
Financimi është një përparësi .Financimi është një përgjegjësi e rëndë në të cilën janë futur disa ndërmarrje dhe ndër to vërehet mashtrim .Për të luftuar kundër të gjitha këtyre praktikave që i vë në rrezik të varfërit, ndërmarrja e mirë e fondet po shfaqen për të ndihmuar ata që kanë nevojë për ndihmë. Ne kemi ngritur një kapital të mirë për të financuar nga 2000 në 15000000 € për një periudhë 1 deri në 25 vjet me vetëm një normë interesi prej 3% dhe sipas aftësisë së huamarrësit.
Nëse keni nevojë, ju lutemi na kontaktoni në këtë adresë: hsbcfirnando@gmail.com Numri Whatsapp: +1 515 310 3295
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim