Ofertë kredie për individët dhe bizneset

Shitet nga: Finance Zone 29 Gush 07:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Shërbimet : Të tjera
Ne jemi një kompani që ofron financim për të gjithë individët si kompani me një shumë prej 2000 deri 10 000 000 € për vetëm një normë prej 3%.
Ju lutemi na besoni për kërkesën tuaj dhe jeni të lirë të zgjidhni kohën tuaj të ripagimit midis 1 deri në 25 vjet.

Nëse keni nevojë, ju lutemi na kontaktoni në këtë adresë: hsbcfirnando@gmail.com
Numri Whatsapp: +1 515 310 3295
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim