PASTRIM KIMIK LAVASEKO NATYRE 226

Shitet nga: Ilia Gorreja 21 Maj 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Lushnjë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Shitet LAVASEKO NATYRE 226 per pastrim kimik ne gjendje shume te mire pune, per cdo lloje prove, Cmimi 4000 euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim