Kurse shqip gjermanisht

Shitet nga: enea 11 Mar 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Lushnjë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
KURSE GJERMANISHT
DEUTCHE KURSS
OFROJ KURSE SHQIP GJERMANISHT
PROFESOR ME EXPERIENX PUNE DHE JETE NE GJERMANI .
TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJN NE NR- 0699228003 OSE 0699228005
(Ich freue mich auf ein gutes zusammen arbeit )


te interesuarit te kontaktojn kursi fillon pas pak kohesh saktesisht nga 05.04.2018
faleminderit per mirkuptimin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim