Tabel elektronike

Shitet nga: eduart 22 Jan 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Lushnjë
shes tabelen elektronike. me led provesjonale per arsyeje mbyllhe bisnesi. programim me usb. ledi i kuq dimesjoni 2m gjeresi. dhe 40 cm lartesi. mbyllje hermetike kundra ujit. garanci apsolute e favorshme per cdo lloj bisnesi. e pajisur dhe me sensor tempratyre te jashtme
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim