Shitet total

Shitet nga: erjon 11 Nën 06:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR   5 800 EUR

Komuna: Lushnjë
Manekinat,dollapët dhe raftet për varjen e rrobave dhoma e prov,banaku,pasqyra,rrethi.Janë përdorur vetëm 3 muaj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim