Shitet biznes ne divjake

Shitet nga: Ma 06 Korr 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Komuna: Lushnjë
Shitet biznes i ngritur ne divjake. Biznesi perfshin lokalin e kompletuar totalisht. Cadrat. 1 dhome gjumi. Dhe cdo gje e nevojshme per nje biznes te tille
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim