Shiten 54 tuba vaditje toke 6m secili

Shitet nga: Bujar 17 Maj 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Shiten 54 tuba vaditje toke 6m secili. Tubat perdoren per te vaditur token dhe jane ne gjendje shum te mire,per me shum info telefononi ne 0684397572
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim