Shes fermen e kermillit

Shitet nga: lorenc 08 Gush 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Shes bisnesin fermen e kermillit, ose pajisjet per ta zhvendosur diku tjeter. Jane 6 dylym ne dispozicion dhe 4 te mbuluara me kermill.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim