Sera Diellore , Prodhim , Montim

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: SanGreen sh.p.k 03 Sht 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Prodhim Serash , Aksesor Serash , Motorrizime , Kaldaja , Tubacione , Cdo gje per Serat .

Prodhim dhe montim i Certifikuar ,
SanGreen Sh.p.k ka me mijra metra katror te prodhuar a dhe montuara , si fituese ne AZHBR si dhe jo fituese .
SEra te dimensione te ndryshme gjatesive dhe kerkesve tuaja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim