Prodhim Sera Diellore & Prodhime Metalike

Shitet nga: Real S Sot 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Hartim dhe zbatim te serave diellore sipas kerkesa tuaja. te cdo lloj dimensioni me ngrohje me hijezim autotizma te vaditjes etj. Serat prodhohet ne shqiperi sipas kerkeses tuaj. prodhim kapanonesh , dyer tblinduara , dyer antizjarr etj.
Per me shum info kontakt : +355682043111
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim