makineri per letren higjenike dhe leter guzhine

Shitet nga: I.T 17 Korr 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

17 000 EUR

Komuna: Lushnjë
makineri per letren higjenike dhe leter guzhine bashk me bonsek shirit dhe matrijale e njevojshme
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim