LOJE ARGETUESE

Shitet nga: endri 08 Jan 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR   700 EUR

Komuna: Lushnjë
shitet per arsye mbyllje aktiviteti .
punon vetem krahu i djathte me xheton . krahu tketer do rregulluar se ngec xhetoni
loja mund te luhet online (te dyja makinat te garojne njekohesisht)

qyteti lushnje
muind tju ndihmojme dhe per transport
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim